Kancelaria Funduszy Europejskich jest firmą świadczącą usługi doradztwa biznesowego w zakresie finansowania publicznego. W swojej działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu funduszy europejskich na rozwój działalności przedsiębiorstw i jednostek sektora publicznego. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy skutecznego ubiegania się o dofinansowanie.

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów w dziedzinie ekonomii, finansów i doradztwa biznesowego. Pracując dla czołowych firm doradczych w Polsce, członkowie naszego zespołu uczestniczyli w projektach, których wartość przekraczała 1 mld PLN. Zebrane w ich trakcie doświadczenia oraz nieustannie aktualizowana wiedza pozwala nam na fachowe przygotowywanie nowych projektów oraz ich optymalizację pod kątem szans na pozyskanie dotacji.

Specjalizujemy się w trzech głównych typach projektów:

  1. badawczo-rozwojowych
  2. inwestycyjnych
  3. środowiskowych (w tym OZE)

KFE współpracuje z uznanymi przedstawicielami środowisk naukowych, rzecznikami patentowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, prawnikami i audytorami energetycznymi. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę inwestycji, niezależnie od jej zakresu i miejsca realizacji.